Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя - зробити все, аби молоде покоління змогло розвинути свої найкращі задатки, знайти своє місце в суспільстві за покликанням та реалізувати власний потенціал.

 

Чернуха Олександр Михайлович

БІОГРАФІЯ

Народився 12 листопада 1942 р. на Черкащині.
Освіта вища. У 1965 р. закінчив фізико-математичний факультет ЧДПІ. У 1973 р. – вечірнє філософське відділення УМЛ.
Трудову діяльність розпочав в 1962 р., ще будучи студентом 2-го курсу інституту. Навчав дітей та молодь радіотехніці, конструюванню, радіоелектроніці, автоматиці та телемеханіці, викладав загальнотехнічні дисципліни в інституті. Працював вчителем фізики, потім проходив службу на посадах сержантського та офіцерського складу в лавах Радянської Армії, військове звання – капітан, начальник зв’язку військової бригади. В 1971 р., за власним покликом, повернувся до роботи на Черкаській обласній СЮТ, де займався справою розвитку дитячої технічної творчості. Останні 25 років працює директором Черкаської обласної станції юних техніків, яку в 2001 р. віднесено до числа найбільших позашкільних закладів України.
До лав жодної партії ніколи не вступав. Політикою цікавлюся, але не займаюся.
Мета життя - зробити все, аби молоде покоління змогло розвинути свої найкращі задатки, знайти своє місце в суспільстві за покликанням та реалізувати власний потенціал.
Життєвий принцип: “Знайди своє покликання і роби все якнайкраще”. Кожна особистість – маленька, але важлива частинка Всесвіту, її життєвий компас – краса та гармонійний розвиток, а запорука її успіху та прогресу – свобода і демократія.
Найприємніше у роботі: творчість, можливість підтримувати юні таланти, створювати умови для їх розвитку, працювати разом з самовідданими ентузіастами.
В людях ціную духовність, порядність, чесність і щирість, інтелігентність, наявність ідей, переконань та власної думки, ентузіазм та емоційність.
Трудові внески відзначені численними грамотами, дипломами різних установ, виставок (у т.ч. ВДНГ та міжнародних), авторськими свідоцтвами, урядовими нагородами. Відмінник освіти, КМС, маю власні розробки та дослідження.
Щиро переконаний, що пріоритет розвитку творчої особистості та створення достатніх можливостей для використання її науково-технічного потенціалу здатні, базуючись на високих загальнокультурних цінностях, забезпечити найвищу динаміку зростання добробуту в Україні. А коли більшість громадян буде працювати за своїм покликанням - пануватимуть мир та злагода”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»